HAKKIMIZDA
 Geçmişten gelen bilgi ve yetkinliğiyle 1993 yılında kurulan ÜÇÖZ İnşaat, üstlendiği projeleri sorumlulukla tamamlayarak bugün sektörün önemli firmalarından biri haline gelmiştir. Şirketimizin temel faaliyet alanları; baraj ve gölet inşaatları, Karayolları inşaatları, Arazi toplulaştırma TİGH ile Taş ocağı ve Sıcak asfalt işletmeciliği işleridir.

 ÜÇÖZ İnşaat olarak profesyonel yönetici kadromuz, her biri konusunda yetkin çalışanlarımız ile üstlendiğimiz birçok projeyi taahhüt ettiğimiz şartlar ve zamanda teslim etmeye titizlikle uyarız. Ayrıntılara gösterdiğimiz özenle üstlendiğimiz projelerde müşteri memnuniyetini ve tavizsiz kalite ilkesini işimizin odağına yerleştirmekteyiz. İşimizde edindiğimiz tecrübe ve gösterdiğimiz istikrar bizi geleceğe güvenle taşıyacak sağlam temelleri oluşturmaktadır.

 ÜÇÖZ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ olarak, yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak, müşteri memnuniyetini ve taahhüdümüz altındaki yaptığımız işleri daima ön planda tutmaktayız. Sunmuş olduğumuz tüm faaliyetlerimizde, kanunlara ve yasalara uygun davranarak, çevreyi ve doğayı korumak ile işbirliği içinde bulunduğumuz müşteri ve çalışan personel memnuniyetini arttırmak için yeni iş fikirleri ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

KALİTE POLİTİKAMIZ
İş süreçlerimiz uluslararası olarak kabul görmüş prosedürlere dayanarak ilerlemektedir. Sahip olduğumuz bir çok belge ile İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi sertifikalarının gerekliliklerini bağlayıcı birer sözleşme olarak kabul ederiz. Bu noktada mühendislik aşamasından işletmeye alma noktasına kadar tüm süreçleri bu sertifikalarda belirtilen koşulları karşılayan ve aşan bir titizlikle ele alırız.

 Sürekli gözden geçirilen iş süreçleri sayesinde, uygulama planına, prosedürlere, şartnamelere ve işin tasarım ana hatlarına en iyi ve güncel uygulamalar dahil ederiz. Tamamlanan ve devam eden projelerdeki her mühendislik detayını sürekli sorgular, yeniden inceler ve daha iyi ve daha etkin sonuçlar için yenilikçi mühendislik çözümlerini sürekli araştırır ve geliştiririz.

 Benimsediğimiz ‘sıfır kaza’ politikası gereğince iş güvenliğini işimizin ana ilkesi haline getirerek hareket eder ve çalışanlarımızın can güvenliğini had safhada koruyan çalışma ortamları oluşturmaya özen gösteririz. Kendi güvenlikleri için çalışanlarımızı periyodik eğitimlerle destekler ve denetleriz. Tüm şantiye, ofis ve proje alanlarımızda çevreye karşı sorumluluğumuzun bilincinde hareket eder, çevre güvenliği konusunda önleyici bir yaklaşımla hareket ederiz.